شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - arash1324 - 2014-03-03 12:46 PM

(2014-03-03 12:33 PM)siyavoshasgari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فروش سگ شکاری برای حرفه ای ها پیونترهای اصیل و زیبا.

سلام
برادر اين تاپيك تبليغ فروش سگ نيست لطفا رعايت نماييد

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Marksman - 2014-03-03 01:17 PM

(2014-03-03 12:33 PM)siyavoshasgari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فروش ....

سه تا پست در سه تا تاپیک مختلف با یک موضوع کاملا نامربوط و با وجود سه بار تذکر جز سواستفاده از انجمن برای مقاصد تبلیغی نمی تونه تعبیر بشه.بنابراین مطابق قانون شما فعلا یک هفته از دسترسی به انجمن محروم می شین.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - esijoon - 2014-03-03 03:42 PM

دوستان سلام

داشتم دنبال کار شکاری میگشتم که به این وبلاگ بر خوردم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 11493581-b.jpg]
کد 009 (قیمت: 48 هزار تومان)

[تصویر: 11897720-b.jpg]
کد 0054 (قیمت: 58 هزار تومان)

[تصویر: 11897757-b.jpg]
کد 0055 (قیمت: 75 هزار تومان)

[تصویر: 11629387-b.jpg]
[تصویر: 11493875-b.jpg]

البته قیمت ها مربوط به تابستون هست....نمیدونم هنوز همین قیمت باشه یا نه...ولی اگر از فنر زده باشه و هنوز به همین قیمت باشه (که بعیده) خیلی عالیه
خودم که از نمونه اولی خیلی خوشم اومده...خیلی نازه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - kooshan - 2014-03-04 02:16 PM

به نضر میاد همش دستسازه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - ln 1 - 2014-03-04 08:38 PM

حتما دست سازه ظاهرش هم بد نیست ولی اینکه تیغه چقدر کیفیت داشته باشه فقط خریدار میتونه نظر بده . فقط باب یاداوری عرض کنم این تیپ کاردها درسته اصولا برای شکار طراحی شده ولی اگه به هر دلیلی خارج از منزل همراه شما باشد ( حتی تحت عنوان شکار ) در مواجه با ماموران قانون میتواند یک دردسر حسابی برای دارنده ان ایجاد کند . هیچ توجیهی هم به عنوان شکار ( بگذریم که تو این اوضاع محیط زیستی همچین توجیهی عذر بدتر از گناهه ) و ... قابل قبول نیست . به نظر من یه چاقو کوچک و چند کاره مثل مدلهای ویکتورینکس و ... تمام نیازهای طبیعت گردی را برطرف خواهد کرد .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Sagheb - 2014-03-04 09:25 PM

سلام
بنظر من بهترین چیز در طبیعت داشتن یک داس هست که کاربرد بیشتری نسبت چاقو داره معمولاً تو اکثر مناطق ایران استفاده میشه ، البته داشتن یه چاقوی جیبی کوچک هم درکنار داس ترکیب خوبی هست. با داس کار های سخت رو انجام بدیم و از چاقو جیبی برای پوست کندن میوه و... استفاده کنیم.
(( البته برای پوست کندن و سلاخی و سربریدن شکار باید به فکر چاقو های دیگری باشیم ))

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - BARZOV - 2014-03-05 12:51 AM

خواهش خواهش خواهش عکس عکس عکس
ممنون

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - arash1324 - 2014-03-05 08:20 AM

(2014-03-04 08:38 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط باب یاداوری عرض کنم این تیپ کاردها درسته اصولا برای شکار طراحی شده ولی اگه به هر دلیلی خارج از منزل همراه شما باشد ( حتی تحت عنوان شکار ) در مواجه با ماموران قانون میتواند یک دردسر حسابی برای دارنده ان ایجاد کند . هیچ توجیهی هم به عنوان شکار ( بگذریم که تو این اوضاع محیط زیستی همچین توجیهی عذر بدتر از گناهه ) و ... قابل قبول نیست . به نظر من یه چاقو کوچک و چند کاره مثل مدلهای ویکتورینکس و ... تمام نیازهای طبیعت گردی را برطرف خواهد کرد .

سلاو درود به دوستان Khansariha (8)

من با اين گفته اقاي حسيني موافقم . همراه داشتن اين تيپ چاقو ها در مواجه با مامورين دردسر خواهد شد . حتي المقدور اين تيپ چاقوها همراه نباشه بهتر هست . من خودم يه دونه چاقو كوچيك كه تيغه اش 4 سانت ميشه در زمان طبيع گردي تو جيبم هست . به دوستان توصيه مي كنم چاقوهاي ماركشون رو با خودشون بيرون نبرند .Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - hamidok - 2014-03-06 01:59 PM

با عرض سلام
از دوستان کسی (بندر عباس) آدرس مغازه یا جایی که چاقوهای مارک دار عرضه میکنن رو اگه داره برامون بگه ممنون میشم
با تشکر فراوان

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - hamidok - 2014-03-06 08:27 PM

(2014-03-06 01:59 PM)hamidok نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام
از دوستان کسی (بندر عباس) آدرس مغازه یا جایی که چاقوهای مارک دار عرضه میکنن رو اگه داره برامون بگه ممنون میشم
با تشکر فراوان
دوستان کسی نیست کمک کنهKhansariha (226)