شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - kooshan - 2014-03-13 01:43 PM

(2014-03-13 01:38 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان... Khansariha (8)
من به دنبال خرید چاقوی باک آمریکا هستم (اصل)
تا ۲۰۰ تومن میشه پیدا کرد؟ مدل های ارزونتری هم داره این چاقو؟
البته میخوام تا شو باشه و کیف هم همراهش باشه...
ممنون میشم از راهنمایی دوستان و اینکه بگن از کجا بهتره خرید کنم؟ (خودم خرید از سایت ها برام راحت تر هست)
اصلا تو بازار فردوسی جای مطمئنی هست که از اونجا خرید کنم؟
Khansariha (8)

تو اصفهان میدن 300 تومن
البته از این نوع
[تصویر: 13947056741.jpg]
مخلصیمKhansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Vicxtor - 2014-03-13 01:49 PM

(2014-03-13 01:43 PM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-13 01:38 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون میشم از راهنمایی دوستان و اینکه بگن از کجا بهتره خرید کنم؟ (خودم خرید از سایت ها برام راحت تر هست)
Khansariha (8)

تو اصفهان میدن 300 تومن
البته از این نوع
مخلصیمKhansariha (8)

ممنون علی آقا... Khansariha (8) فقط شرمنده میشه اسم مدل رو بفرمایید؟ متاسفانه من نمیتونم عکس ها رو ببینم... Khansariha (226)

محراب جان شما نظری نداری؟ Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - kooshan - 2014-03-13 01:52 PM

(2014-03-13 01:49 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-13 01:43 PM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)

تو اصفهان میدن 300 تومن
البته از این نوع
مخلصیمKhansariha (8)

ممنون علی آقا... Khansariha (8) فقط شرمنده میشه اسم مدل رو بفرمایید؟ متاسفانه من نمیتونم عکس ها رو ببینم... Khansariha (226)

اسمش باک 110 هست واقعا چا قویه عالیی هست
Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Vicxtor - 2014-03-13 02:03 PM

(2014-03-13 01:52 PM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)

آقا علی کجا میدن ۳۰۰ تومن؟ من از سمسارزاده ی اصفهان پرسیدم باک ۱۱۰ رو گفتن ۲۰۰ تومن!
راستی این چاقو چطوره؟ از برند ونگر سوئیس مدل رنجر ۵۵ که سایت چاره میده ۱۷۵ تومن... دوستان نظری دارن؟ چند کاره هست، مارکش هم که معتبره و کیف هم داره گویا و خیلی هم قطور نیست...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mehrdadjan - 2014-03-13 02:09 PM

سلامKhansariha (8)
من این مدل را از سمسارزاده قیمت گرفتم360
یه مغازه دیگه میداد300
[تصویر: 13947070371.jpg]
ارادتKhansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - mhrSB - 2014-03-13 02:10 PM

(2014-03-13 01:49 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه زیاد اقا حنان چون چاقو باک نداشتم.خخخخ
اما اگه میخواهید تا این حدود هزینه کنید چاقو ییکتورینکوس و ونگر مدل های خوبی داره.که با مشخصات مورد نظر شما میخورنه(به غیر از مورد کیف داشتنش)
مدل ویتکورینکوس 0.8413.m3 را پیشنهاد میکنم،اگه شد خودمم میخواهم ازش بخرم.
[تصویر: 1-600x600.png]
و یا مدل 0.8413 معمولی هم خوبه.
[تصویر: 20120816035127_0-8413-3.jpg]
این مدلی هم که خودتون معرفی کردین خوبه.Khansariha (256)
کلا به نظرم اگه توی این رنج قیمتی توی این برند ها مانور بدین چیزای خوب زیاد هست.Khansariha (399)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Vicxtor - 2014-03-13 02:19 PM

ممنون محراب جان از راهنمایی خوبت و سایر دوستان... Khansariha (8)
فقط حیف که من عکس ها رو نمیتونم ببینم (نمیدونم چه مشکلی هست! Khansariha (226))
از این مدلی که لینکش رو گذاشتم خیلی خوشم اومده مخصوصا که اون اره خیلی به کارم میاد... حالا بین باک و ونگر موندم... باک رو میدونم که فوقالعاده هست چاقوهاش و نیازی به تعریف نداره... فقط نمیدونم که آیا باک هم تقلبی داره یا نه؟؟؟ واسه همین دو دلم........... حتی همین ونگر...
نمیدونم بخرم... نخرم... اگه تو فردوسی جایی باشه که مطمئن باشه خیلی بهتر هست که حضوری برم و خرید کنم... Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - kooshan - 2014-03-13 02:45 PM

(2014-03-13 02:03 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-13 01:52 PM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)

آقا علی کجا میدن ۳۰۰ تومن؟ من از سمسارزاده ی اصفهان پرسیدم باک ۱۱۰ رو گفتن ۲۰۰ تومن!
راستی این چاقو چطوره؟ از برند ونگر سوئیس مدل رنجر ۵۵ که سایت چاره میده ۱۷۵ تومن... دوستان نظری دارن؟ چند کاره هست، مارکش هم که معتبره و کیف هم داره گویا و خیلی هم قطور نیست...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)

من هم تو همین سایت شنیدم که اصفهان میدن 300 تومن
اگر چاقوی اسمیت اند وسون (smit and weson) گیرتون بیاد عالیه
[تصویر: 13947098801.jpg]

[تصویر: 13947098802.jpg]

[تصویر: 13947098803.jpg]

[تصویر: 13947098804.jpg]

[تصویر: 13947098805.jpg]

مخلصیمKhansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2014-03-13 06:21 PM

(2014-03-13 02:03 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)

Khansariha (8)

من دو سال پیش مثل همین رو از چاره خرید. فقط مدل من تیغه بزرگش پایینش حالت اره ای مانند داره و گرون تر هم هست. کاملا ازش راضی هستم. همیشه هم تو کیفم همراهمه. اون رو دسته مارک قزمزش ضامن تیغه اصلیش هست. تو پست های قدیمی ترم تو همین تاپیک عکسش هست. این مدل ها نسبت به باک چند منظوره تر هست. همین دیروز تو محل کارم کابل نت مشکل داشت با پیچ گوشتی چاقو درستش کردم. جلد فابزیکشم تو البسکو و چاره هست ولی زیادی گرونه. گمرک جلد ارزون زیر 5 می شه پیدا کرد.
چاقوی من این مدل هست:

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Vicxtor - 2014-03-13 07:17 PM

(2014-03-13 06:21 PM)unknown نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دو سال پیش مثل همین رو از چاره خرید. فقط مدل من تیغه بزرگش پایینش حالت اره ای مانند داره و گرون تر هم هست. کاملا ازش راضی هستم. همیشه هم تو کیفم همراهمه. اون رو دسته مارک قزمزش ضامن تیغه اصلیش هست. تو پست های قدیمی ترم تو همین تاپیک عکسش هست. این مدل ها نسبت به باک چند منظوره تر هست. همین دیروز تو محل کارم کابل نت مشکل داشت با پیچ گوشتی چاقو درستش کردم. جلد فابزیکشم تو البسکو و چاره هست ولی زیادی گرونه. گمرک جلد ارزون زیر 5 می شه پیدا کرد.
چاقوی من این مدل هست:

ممنون unknown عزیز. میشه لینک کیف ونگر رو تو چاره برام بگذارید؟ ممنون میشم... Khansariha (8)