شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2014-03-13 07:30 PM

چاره فقط این دو مدل رو داره که فکر می کنم هر دو برای چاقوهای کوچکتر هست:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر می کنم به سایزی که شما بخرید این کیف ها بخوره. البته در مورد دومی زیاد مطمئین نیستم:

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - kooshan - 2014-03-13 07:54 PM

دوستان به نظرتون کارد باک بهتره یا شرد؟؟؟؟؟
Khansariha (8)
به نظر خودم شرد (shred) کیفیت بهتری دارهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

[تصویر: 13947279691.jpg] امریکایی اصله

مخلصیمKhansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Vicxtor - 2014-03-13 09:00 PM

ببخشید دوستان چاقوهای ونگر سری رنجر تیغشون ضامن دار هست یا دستی باز و بسته میشن؟ من این نکته رو متوجه نشدم... Khansariha (399)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Amiraliv - 2014-03-13 09:55 PM

سلام ، همشون دستي باز و بسته ميشن ...

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unknown - 2014-03-13 10:52 PM

ضامن داره ولی به این معنی که برای بستن تیغ اصلی باید ضامن رو فشار بدید ولی مثل چاقو های زنجان نیست که تیغش بیرون بپره.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - RAHVAR67 - 2014-03-13 10:57 PM

(2014-03-13 10:52 PM)unknown نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضامن داره ولی به این معنی که برای بستن تیغ اصلی باید ضامن رو فشار بدید ولی مثل چاقو های زنجان نیست که تیغش بیرون بپره.

سلام
با اجازه اساتید

چاقوی صامن دار موقع بستن باید ضامن رو فشار بدی تا بسته بشه
چاقوی فشاری موقع بازکردن ضامن رو فشار بدی سریع بازمیشه
چاقوی دنده ای هم موقع بستن ضامن رو میدن بالا تا بسته بشه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - arash1324 - 2014-03-14 06:49 PM

(2014-03-13 02:19 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا بین باک و ونگر موندم... باک رو میدونم که فوقالعاده هست چاقوهاش و نیازی به تعریف نداره... فقط نمیدونم که آیا باک هم تقلبی داره یا نه؟؟؟ واسه همین دو دلم........... حتی همین ونگر...
khansariha (8):

سلام و درود دکتر عزیز Khansariha (8)

باک مثل گربر چین میزنه .

به چاقوهای ویکتور هم می تونید فکر کنید . من تا به حال ویکتور ندیدم که چین زده باشه . هم ساعتش هست و هم چاقوش . Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Amiraliv - 2014-03-14 07:03 PM

آرش جان باك هاي ساخت چين زير نظر خود باك آمريكا و تحت ليسانس ساخته ميشن كه توي خود سايت باك هم هست ...
چند مدل ديگه هم باك هست كه عملا تقلبي هستن و از روي قيمت اصولا ميشه متوجه اين قضيه شد ...
مثلا يك طرح باك چند روز پيش ديدم كه اصلش ٣٨٠ هزار تومن قيمت داره ولي قيمت اين ٦٠ هزار تومن بود و روش هم نوشته بود باك

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - arash1324 - 2014-03-14 07:11 PM

(2014-03-14 07:03 PM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرش جان باك هاي ساخت چين زير نظر خود باك آمريكا و تحت ليسانس ساخته ميشن كه توي خود سايت باك هم هست ...
چند مدل ديگه هم باك هست كه عملا تقلبي هستن و از روي قيمت اصولا ميشه متوجه اين قضيه شد ...
مثلا يك طرح باك چند روز پيش ديدم كه اصلش ٣٨٠ هزار تومن قيمت داره ولي قيمت اين ٦٠ هزار تومن بود و روش هم نوشته بود باك

تشکر امیرجان Khansariha (8)

درجریان باک هایی که چین میزنه هستم که تحت لیسانس هست . دوستان عکس هایی در صفحات قبل همین تاپیک از باک های تحت لیسانس گذاشتند .
در حال حاضر ویکتورها ساخت خود سوئیس هست و هنوز به تحت لیسانس زدن ، نرسیدن . Khansariha (8)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - kooshan - 2014-03-15 01:32 PM

سلام اقا ارش Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اتفاقا تا همون ویکتورینکوس هم چین زده. من دارم کیفیتش خوبه تقریبا در حد اصلش هستKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)